Oprowadzanie po Siedzibie Głównej Wytwórni Wykwitex – 27 maja 2017

Od powstania Wykwitexu docierają do nas zapytania dotyczące naszej nazwy, miejsca, w którym pracujemy czy genezy całej firmy. Bardzo cieszy nas zainteresowanie i rosnąca popularność wytwórni. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, zapraszamy do zwiedzenia naszego miejsca pracy. Będą mogli Państwo na własne oczy zobaczyć, jak powstają nasze produkty. Zdajemy sobie sprawę, że sukcesu nie osiąga się błyskawicznie, dlatego podzielimy się również kilkoma niepowodzeniami, ukazując publice też to, co na drodze dążenia do perfekcji, nam nie wyszło.

Siedzibą główną naszej firmy jest Galeria WYKWIT, mieszcząca się w poniemieckiej willi na wrocławskim Zaciszu, placówce bardzo znaczącej dla każdego członka Zarządu. To w tym miejscu przeprowadzamy biznesowe konferencje, obmyślamy strategie marketingowe oraz co najważniejsze wytwarzamy nasze produkty. W dniu oprowadzania przewidujemy szereg atrakcji dla zwiedzających, wśród nich m.in. wykład motywacyjny oraz otwarcie sklepu stacjonarnego.

Wykwitex nie istniałby bez odbiorców- z niecierpliwością będziemy czekać na wszystkich zainteresowanych udziałem w oprowadzaniu 27 maja o godz. 18.00 w Siedzibie Głównej.

Jest to wydarzenie towarzyszące Pierwszym Targom Produktów Wytwórni Wykwitex oragnizowanych we współpracy z BWA Wrocław w ramach 5. edycji OUT OF STH.

Zapraszamy serdecznie!

Zarząd Wytwórni Wykwitex

Wydarzenie na FB

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *