Maciej Bączyk – Fermentacja #3. Wykwit Cydr – 24 październik 2015

Nie jest to manifestacja polityczna ani inicjatywa proekologiczna. Nie ma to związku z modą na browary rzemieślnicze i w ogóle nie wiadomo czy to się da później wypić. Fermentujemy sok z Wykwitowych jabłek, żeby pozyskać CYDR. Kto chce być świadkiem tego zdarzenia niech odwiedzi Galerię Wykwit 24 października 2015 o godzinie 17.

MB

W programie amplifikowane butle fermentującego soku we wspólnym audio-artowym secie z Maciejem Bączykiem aka _N_A__G___R____A_. Delikatne bulgoty, syczące butelki i analogowa, minimalistyczna elektronika. Ponadto degustacja limitowanej edycji pierwszych, próbnych Wykwit Cydrów. Bądźmy zatem dobrej myśli i pamiętajmy o złotej zasadzie wszelkich degustacji: Co nas nie zabije, to nas wzmocni.

Pierwsze dwie edycje fermentacji dotyczyły produkcji wina. Pierwsza odbyła się w 2008 roku w Galerii Entropia a druga w 2009 roku w Durer Garden w Budapeszcie. Wina, które wtedy powstało nigdy nie wypiliśmy. Tym razem będzie inaczej.

 

Maciek Bączyk

Mieszka i pracuje we Wrocławiu. Zajmuje się dźwiękiem i obrazem, zarówno w praktyce jak i w teorii. Nagrywał płyty i koncertował z zespołami: AGD, Robotobibok, Małe Instrumenty.
Aktualnie współpracuje z zespołem Kristen i rozwija formułę
solo + magnetofon pod szyldem _N_A__G___R____A_____
Dwa podstawowe narzędzia, którymi się posługuje to: magnetofon reporterski NAGRA III
oraz syntezator Synthi AKS. Z ich pomocą rozwija improwizowane, transowe sety
inspirowane krautrockiem, minimal music i ambientem.

koordynacja: Karolina Balcer

Wydarzenie na Facebooku

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *